שירות מנעולנים 24 שעות ביממה
072-392-7890

איך לבחור כספת ביתית?

לקוחות רבים אשר עברו טראומה של פריצת גנבים לבית הפרטי או הדירה וגניבה של כל הרכוש יקר הערך (תכשיטים, כסף מזומן, מסמכים וכדומה) – בוחרים להתקין כספת ביתית אשר תגן עליהם בעתיד.

במאמר זה אסביר לך מהם הדגשים החשובים בעת בחירת כספת ביתית וכיצד לזהות כספת ביתית איכותית, מוגנת ומאובטחת במיוחד.

התקנת כספת ביתית

הימים בהם בחרנו להסתיר את הרכוש היקר מתחת לבלטות, מתחילים סוף סוף להיעלם מן העולם. כיום, התקנת כספת ביתית מספקת הגנה מעולה מפני גנבים ופורצים אשר מעוניינים לגנוב תכשיטים, כסף ומסמכים.

עם זאת, רוב הלקוחות שפונים אלינו להתקנת כספת ביתית עושים זאת לאחר שבוצעה פריצה כלשהי לביתם. תרבות ה"יהיה בסדר" בישראל, מונעת מישראלים רבים להתקין כספת ביתית שתגן עליהם מלכתחילה.

כספת ביתית תוצרת Yale

איך לבחור כספת ביתית?

אם החלטת שאתה רוצה להתקין כספת ביתית, תגלה כי ישנם לא מעט דגמים וסוגים שתוכל לבחור מתוכם. בעת בחירת כספת ביתית מומלץ לבדוק את הפרמטרים הבאים:

  • משקל וגודל הכספת – כספות ביתיות קטנות שוקלות כ – 3-10 קילוגרמים. אם מדובר על אחסון של מסמכים ופריטים ברי החלפה (דרכון, תעודת זהות וכדומה) כספת שכזו בהחלט מספיקה לך. עם זאת, אם עליך לאבטח תכשיטים, כסף או כלי נשק – מומלץ לבחור בכספת ביתית כבדה יותר השוקלת 50 קילוגרמים ויותר.
  • עובי הכספת – כספות ביתיות צריכות להיות בעלות עובי של לפחות 6 מ"מ בדפנות הכספת. כמו כן, בחזית הכספת העובי המינימלי חייב להיות לפחות 10 מ"מ.
  • ריתוך ב – 30 מעלות – אם מנעול הכספת הוא בזווית של 30 מעלות לפחות, הדבר יקשה מאוד על פריצת הכספת על ידי גנבים ופורצים מורשים כאחד.
  • דלת שקועה – אם דלת הכספת היא שקועה, פורץ הכספת לא יוכל להשתמש בלום על מנת לפרוץ אותה בקלות יחסית.
  • עיגון הכספת – מבחינת כספות ביתיות, ההמלצה היא לעגן את הכספת גם לרצפה וגם לקיר באמצעות פלטה עם 4 עוגני פלדה (ג'מבו).
  • סוג המנוע – כיום, ניתן לרכוש כספות ביתיות בעלות מנוע חשמלי או מנוע מגנטי – חשמלי – מומלץ לבחור בכספות בעלות מנוע חשמלי אשר נחשב לאמין הרבה יותר.
  • נעילה כפולה – מומלץ כי לכספת יהיה מנגנון נעילה כפול כמו נעילה מכנית (מפתח פשוט) או נעילה דיגיטלית.

אם אתה מעוניין לרכוש כספת ביתית, חשוב להתייעץ עם מנעולן מוסמך, מורשה ואמין אשר יוכל לאמוד את הצרכים ולהתאים לך את הכספת המתאימה ביותר.

ב – SOS Locksksmith אנו מתמחים בכספות ביתיות מכל הסוגים ומספקים שירות ללקוחות במודיעין, מודיעין עלית, מכבים, רעות, בית שמש, שוהם, באר יעקב, רמלה ולוד – צור עימנו קשר ב – 072-3927890 לקבלת פרטים נוספים.

המאמר נכתב באדיבות קובי מנעולים – מנעולן בקריות אשר מתמחה במתן שירותי מנעולנים לבתים, משרדים ורכבים מכל הסוגים.

רוצה להשאיר תגובה?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *