שירות מנעולנים 24 שעות ביממה
072-392-7890

איך לבחור מנעולן מוסמך?

אם אתה זקוק לשירותיו של מנעולן מוסמך, אמין ומיומן לצורך שחזור מפתחות, פריצה לדלת הבית או פריצת רכב – יתכן שאתה שואל את עצמך, איך אני יכול לעשות את הבחירה הנכונה?

לצערנו, אנו עדיין שומעים סיפורי אימה מלקוחות אשר עברו דרך מנעולן חאפר אשר כל מה שעניין אותו, זה לקחת כמה שיותר כסף ולעזוב את המקום במהירות האפשרית.

מה צריך לבדוק בעת בחירת מנעולן מוסמך?

רוב הלקוחות אשר זקוקים למנעולן, פונים למנוע החיפוש של גוגל ומבצעים חיפוש אחר ביטוי רלוונטי כמו פורץ מנעולים, מנעולן במודיעין או מנעולן רכב בתל אביב. חשוב לזכור שאתר המנעולן היא פלטפורמה מצויינת אשר מאפשרת לנו להכיר את המנעולן, לראות את בקיאותו בתחום והשירותים שהוא מעניק. אך עם זאת, אותו אתר יכול להציג לנו מצג שווא על יכולות המנעולן והזהות שלו.

בחירת מנעולן מוסמך

כאשר אתה עומד לבחור מנעולן, חשוב לשים לב לנקודות הבאות:

  • תעודת מנעולן מוסמך – לפי תחילת העבודה, המנעולן חייב להציג לך תעודת מנעולן מוסמך אשר מבטיחה כי המנעולן עבר הכשרה מתאימה ומסוגל לפרוץ דלתות, להחליף צילינדרים, לספק שירות לכספות או להתקין קודן מכני בנכס. בדיוק כמו כל מקצוע אחר, מנעולן חייב להכיר את סוגי המנעולים (מנעולי תלייה, מנעולים חבויים וכדומה) וכל המותגים בתחום (רב בריח, פלדלת, מולטילוק וכדומה).
  • אישור ממשטרת ישראל – כל מנעולן מוסמך בישראל, נדרש להוציא אישור ממשטרת ישראל אשר מבטיח כי האדם אשר עומד מולך הוא אדם נורמטיבי, ישר ואמין. מנעולנים אשר לא יכולים להציג לך אישור ממשטרת ישראל אינם יכולים להוציא תעודת יושר מהמשטרה כך שהם בעלי עבר פלילי כלשהו.
  • מיקום – תמיד כדאי להזמין מנעולן מקומי אשר יוכל לעזור לך בצורה מהירה בכל שעה. ישנם מנעולנים אשר פועלים בפריסה מקומית כמו SOS Locksmith במודיעין והסביבה וישנם מנעולנים אשר פועלים בצורה ארצית ושולחים קבלני משנה אשר לא מחוייבים ללקוח וגובים פערי תיווך אשר מתגלגלים אל הלקוח בחזרה ומייקרים את העבודה הסופית.
  • המלצות – כמו בכל בחירת בעל מקצוע כדאי מאוד לקרוא מספר המלצות וביקורות מלקוחות עבר של המנעולן. כאשר מדובר במצב חירום אשר בו נדרש מנעולן בצורה מיידית (נעילת ילד ברכב, פריצת דלת באמצע הלילה וכדומה), באופן טבעי לא תוכל לבצע השוואה או בחינת המלצות מעמיקה אך במהלך השיחה הטלפונית למנעולן תוכל לתהות על קנקנו באמצעות שאילת שאלות וניתוח התשובות אשר מתקבלות מן המנעולן.

בחירה לא נכונה של מנעולן, יכולה להוביל לנזק משני לדלת כתוצאה מחוסר מקצועיות או במקרים קיצוניים אף למעשים פליליים של ממש וחיובי יתר אשר יציבו אותך במצב לא נעים בכלל.

ב – SOS Locksmith, אנו מעניקים שירותים מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, אנו הכתובת שלך לשירותי מנעולן באזור מודיעין והסביבה. במידה ואתה זקוק לשירותי מנעולן לבית או לרכב, צור עימנו קשר ב – 072-3927890  ונשמח לעזור לך.

רוצה להשאיר תגובה?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *