שירות מנעולנים 24 שעות ביממה
072-392-7890

איך מנעול כספת עליון יכול לשפר את רמת הבטחון שלך?

בשנים האחרונות, לקוחות פונים אלינו לקוחות בדרישה להוסיף מנעול כספת עליון אשר ישדרג את יכולות האבטחה של הדלת ויקשה על פורצי מנעולים או גנבים מזדמנים אשר יעדיפו למצוא קורבן נוח יותר.

במאמר זה אציג מהו מנעול כספת עליון ומהם היתרונות המרכזיים בהתקנת מנעול כספת עליון בדלת הכניסה של הבית, המשרד או החנות שלך.

מהו מנעול כספת עליון בדלת?

מנעול כספת עליון לדלת (מכונה בשפה המקצועית, מנעול ג'ואל) הוא מנעול נוסף אשר מותקן בגוף הדלת בגובה של 1.5 מטר מהרצפה. המנעול נותן לך את האפשרות לשדרג את יכולות האבטחה של הדלת הקיימת מבלי להחליף אותה.

מנעול כספת נקרא כך, משום שגם עבור פורץ מנעולים מוסמך הוא קשה מאוד לפריצה. כמובן שזה לא אומר שלא ניתן לפרוץ אותו על ידי קריאה למנעולן במודיעין, מנעולן ברמת גן או בכל מקום אחר, אלא שהפעולה לוקחת זמן רב ודורשת ציוד מכני רב.

מנעול כספת עליון מתוצרת רב בריח

מהם היתרונות בהתקנת מנעול כספת עליון בדלת הכניסה לבית?

התקנת מנעול כספת עליון, מעניקה למשתמשים בו יתרונות רבים, הנה העיקריים שבהם:

  • מנגנון – מנעול כספת עליון מהווה מנגנון נעילה נוסף אשר גנבים רבים מעדיפים לוותר על פריצתו.
  • מאפיינים טכניים – מנעול כספת עליון מורכב מ – 3 בריחים עבים אשר נכנסים בצורה אופקית לתוך משקוף הדלת.
  • מפתח המנעול – המפתח של מנעול הכספת העליון לא ניתן לשכפול בשיטות הקיימות בשוק. כך שאתה יכול להיות בטוח שרק לך ולמשפחה הקרובה תהיה גישה לבית או לנכס היקר שלך.
  • עלות – מבחינת עלויות לצרכן, הרבה יותר זול להוסיף מנעול כספת עליון לדלת הנוכחית מאשר להזמין דלת חדשה אשר מעניקה רמת ביטחון זהה.
  • הרתעה אפקטיבית – כאמור, נוכחות המנעול מאפשר להרתיע גורמים עברייניים מפריצה לבית (גם אם בפועל, הוא לא נעול 24/7).
  • אחריות – ב – SOS Locksmith אנו משתמשים בציוד חדש בלבד כך שתוכל להנות מאחריות מלאה לתקופה של 5-10 שנים (כתלות ביצרן הנבחר).

לסיכום, מנעול כספת עליון משדרג בצורה משמעותית את רמת האבטחה ומספק הרתעה אפקטיבית בפני גנבים ופורצים מזדמנים.

אם אתה מעוניין בהתקנת מנעול כספת עליון לדלת במודיעין והסביבה, אנו ב- SOS Locksmith מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 072-3927890 ואחד מהטכנאים המוסמכים שלנו יגיע עד אליך ויציג לך את כל סוגי המנעולים האפשריים לבחירה בהתאם לתקציב שלך.

רוצה להשאיר תגובה?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *