שירות מנעולנים 24 שעות ביממה
072-392-7890

המלצות וחוות דעת מלקוחות

מאז שפתחנו את SOS Locksmith לפני 15 שנה, טיפלנו במאות ואולי אלפי לקוחות אשר היו זקוקים לשירות חירום או שגרה של מנעולן מוסמך בסביבה.

הנה כמה עדויות וחוות דעת מלקוחות עבר שטיפלנו בהם:

בשבת האחרונה איבדתי את המפתחות לרכב שלי, אחרי שצילצלתי לכמה מנעולנים במודיעין, הגעתי לאליהו מ – SOS Locksmith שהגיע לשכפל לי מפתח חדש במחיר מעולה. אני ממליץ עליו לכל מי שרוצה לקבל שירות מהיר, אדיב ומקצועי.

אליהו כהן,
מודיעין

סוף סוף מנעולן עם מחירים שפויים ושירות מעולה כמו שרואים בארה"ב. אליהו הוא בחור נחמד מאוד, ישר רואים שמדובר במנעולן שאוהב את מה שהוא עושה, הגון וישר. מצאתי אותו דרך חיפוש בגוגל ושמרתי את המספר לפעם הבאה שאצטרך את שירותיו.

טל ורמוס,
שוהם

קצת חששתי להזמין מנעולן זר לתוך ביתי, אך השיחה עם אליהו היתה כל כך חמה שהופתעתי מהיחס ומהירות התגובה שלו. אליהו הגיע אלי תוך 20 דקות, החליף את מנגנון הדלת ועשה עבודה נקייה, מהירה וזולה בהשוואה למתחרים שהתקשרתי אליהם. אני לא אהסס להפנות אליו חברים בעתיד.

אדווה אזולאי,
בית שמש

תודה על שירות מעולה, אני בעל מונית ונתקתי באמצע הדרך. חיפשתי מנעולן רכב באינטרנט והגעתי לאליהו שעשה עבורי עבודה מדהימה במחיר הוגן מאוד.

מייק בלומפילד,
שירות מוניות לנתב"ג

הגענו לחופשה עם כל המשפחה בירושלים, אך באמצע גילינו שגנבו לנו את התיק עם כל המפתחות, הכסף וכרטיסי האשראי. לאחר שטיפלנו בדברים הדחופים, קיבלנו המלצה מהקבלה במלון על SOS Locksmith ולא התאכזבנו. אליהו הוא מקצוען בשכפול וקידוד מפתחות ויש לו את כל הציוד המתאים לפתירת הבעיה במקום. למרות החוויה הלא נעימה שעברנו, אליהו בהחלט שיחק אותה עם שירות אדיב ומחיר הוגן.

עידו,
עו"ד מקרקעין בחיפה

אני משכיר את המונית שלי בסופי שבוע והייתי צריך שירות של שכפול מפתחות לרכב. קיבלתי המלצה מחבר על אליהו ואני מאוד מרוצה מהשירות והמחיר – ממליץ לכל מי שמתלבט.

שמשון,
מוניות שמשון קרית גת

אם גם אתה רוצה לקבל שירות מקצועי, אמין ובמחיר הוגן, התקשר עכשיו ל – 072-3927890 ומנעולן יגיע עד אליך כבר בעוד 15-30 דקות. כל המנעולנים של SOS Locksmith עובדים באישור משטרת ישראל, בעלי תעודת יושר ובעלי ההסמכות והציוד הדרוש לפתירת הבעיה שלך.